wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

Kategorie

Nasze nowości

O firmie

Szanowni Państwo!
 

   Firma DARFOL Opakowania rozpoczęła swoją działalność w 1989 r. i jest najdłużej działającą firmą z branży  w regionie. Początkowo zajmująca się sprzedażą opakowań foliowych, z czasem znacząco rozszerzyła wachlarz oferowanych produktów. W 2012 r. w związku z dynamicznym rozwojem działalności, zmieniła się siedziba naszej firmy. Jej nowy adres to 17 Dywizji Piechoty 10.

   W kręgu naszych klientów znajduje się sektor HoReCa, placówki handlowe oraz usługowe, producenci żywności z branży piekarniczo - cukierniczej, przetwórczej, garmażeryjnej oraz mięsnej, urzędy i instytucje publiczne, placówki oświatowe i wychowawcze, przedsiębiorstwa produkcyjne, salony fryzjerskie oraz kosmetyczne, gabinety medyczne, firmy sprzątające i inne.

   Chcąc sprostać wzrastającym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, oraz poprzez zmieniające się trendy dziedziny opakowań, nasza oferta stale się poszerza o nowe produkty. Zapewniamy również wykonanie indywidualnych nadruków na opakowaniach z różnych tworzyw. Nadruk jest świetnym rozwiązaniem by wyróżnić się wśród konkurencji i budować silną markę.
 

  Dzięki systematycznej współpracy z szerokim gronem dostawców jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, kompleksową obsługę oraz terminowe dostawy.

 

                Zapraszamy do współpracy!

Zespół DARFOL Opakowania


Przejdź do strony głównej

Kontakt

Dojazd

  • Dojazd

PŁATNOŚCI

  • Mastercard

WSPIERAMY

  • Start
  • Mieszko
  • MKS
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl